کد خبر: ۶۵۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
نوربخش تصریح کرد: وظیفه سازمان تامین اجتماعی پوشش ریسک‌های نیروهای مولد کشور است.
صنعت بیمه -مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه ۶۷۰۰ میلیارد تومان در دو ماه اول امسال پرداختی داشتیم، بیان کرد: ۴۵۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ مستمری، یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای درمان، ۵۰۰ میلیارد تومان بیمه تکمیلی و ... و ۲۰۰ میلیارد تومان برای هزینه‌های جاری پرداخت شده است.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، نوربخش امروز ۱۱ تیرماه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان که با حضور معاون اقتصادی رییس جمهور برگزار شد اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی به صورت سه جانبه متعلق به کارفرمایان، کارگران و بیمه شدگان است و در این راستا فعالیت می کند.

وی افزود: ایجاد تعامل با جامعه کارفرمایی یک الزام است و در شرایط اقتصادی فعلی که یک جنگ تمام عیار است، باید تعامل داشت.

نوربخش تصریح کرد: وظیفه سازمان تامین اجتماعی پوشش ریسک‌های نیروهای مولد کشور است.

وی با اشاره به اینکه ۶۷۰۰ میلیارد تومان در دو ماه اول امسال پرداختی داشتیم، بیان کرد: ۴۵۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ مستمری، یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای درمان، ۵۰۰ میلیارد تومان بیمه تکمیلی و ... و ۲۰۰ میلیارد تومان برای هزینه های جاری پرداخت شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ۸۲ درصد منابع از محل حق بیمه تامین می‌شود و کارفرمایان مسوول اصلی تجهیز منابع هستند.

وی افزود: در استان کرمان در سال جاری ۱۸۰۰ میلیارد تومان مستمری و ۵۰۰ میلیارد تومان برای درمان پرداخت خواهیم کرد و پیش بینی وصولی حق بیمه حدود ۲ هزار میلیارد تومان است که با این وضعیت، کسری خواهیم داشت.

نوربخش با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشورمان گفت: از شرایط فعلی با امید، همدلی و تدبیر عبور خواهیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار