کد خبر: ۶۵۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
ریاحی‌فر، هدف از ارائه خدمات بیمه تکمیلی را آرامش و سلامت بیشتر بیماران دیابتی و همچنین شناسایی و پایش دیگر بیماران مبتلا به دیابت در کشور عنوان کرد.
صنعت بیمه -مدیرعامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: هدف از ارائه خدمات بیمه تکمیلی، آرامش و سلامت بیشتر بیماران دیابتی و همچنین شناسایی و پایش دیگر بیماران مبتلا به دیابت در کشوراست.

 دکتر مهدی ریاحیفر در مراسم امضای تفاهمنامه با انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور جهت بیمه تکمیلی این بیماران، با اشاره به اینکه هزینه یک سال بیمه تکمیلی برای بیماران دیابتی ۴۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان است، بیان کرد: هر نفر برای استفاده از خدمات بیمه‌ای، ماهانه ۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان می‌پردازد. سقف بیمه سالانه برای جراحی‌های تخصصی ۶ میلیون تومان، بستری و جراحی‌های عمومی ۳ میلیون تومان، زایمان یک میلیون تومان، پروتز ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خدمات پاراکلینیکی و تست‌های ورزشی ۵۰۰ هزار تومان، دارو و خدمات سرپایی نیز ۵۰۰ هزار تومان در سال است.

بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، وی گفت: با استفاده از نرم افزار بیماریابی که از طرف انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور به شرکت آتیه سازان حافظ هدیه شده است، امکان بیمه بیماران دیابتی که در این انجمن نیز عضویت ندارند، وجود دارد.

ریاحی‌فر، هدف از ارائه خدمات بیمه تکمیلی را آرامش و سلامت بیشتر بیماران دیابتی و همچنین شناسایی و پایش دیگر بیماران مبتلا به دیابت در کشور عنوان کرد.منبع:ایسنا
برچسب ها: بیمه حافظ
نام:
ایمیل:
* نظر: