کد خبر: ۶۵۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
بیمه دانا در سال گذشته 24 هزار و 658 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که این مبلغ در مقایسه با سال مالی 1395 رشد 12 درصدی را نشان می دهد.
صنعت بیمه -مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سهامی بیمه دانا روز 27 تیر ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در این جلسه ضمن بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به 96/12/29، گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی قرائت خواهد شد و سپس حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب خواهد شد.

تعیین حق الزحمه اعضای غیر موظف هیات مدیره، تعیین پاداش هیات مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد، از دیگر دستورات مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه داناست.

بیمه دانا در سال گذشته 24 هزار و 658 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که این مبلغ در مقایسه با سال مالی 1395 رشد 12 درصدی را نشان می دهد.

در اطلاعیه این شرکت از کلیه سهامداران و یا وکیل یا قائم مقام قانونی ایشان و همچنین وکیل یا نماینده یا نمایندگان قانونی اشخاص حقوقی صاحب سهم دعوت شده تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت که راس ساعت 14 روز چهارشنبه 27 تیر ماه سال جاری در محل تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان نهم، پلاک 12 و 14، سالن نیایش برگزار می شود، حضور به هم رسانند.

ضمنا کارت ورود به جلسه از ساعت 13 در تاریخ و مکان برگزاری مجمع توزیع می شود. ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه توسط سهامداران حقیقی و نمایندگان قانونی و یا وکلای سهامداران حقوقی به همراه دلیل سمت نمایندگان و وکلای ایشان برای حضور در جلسه الزامی است.
برچسب ها: بیمه دانا
نام:
ایمیل:
* نظر: