کد خبر: ۶۵۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
صنعت بیمه -بانک کشاورزی که در عرصه بانکداری سبز برای حفاظت از محیط زیست و ترویج روش های نوین کشاورزی  به منظور مدیریت منابع آب و خاک و انرژی  پیشروست، کوشیده است تا فناوری، خرد و آگاهی را در راه  کاهش مصرف انرژی و جلب مشارکت جمعی کارکنان به خدمت گیرد.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، این بانک به ویژه در روزهای اخیر که افزایش دما و کاهش نزولات جوی ، چگونگی مصرف انرژی هایی چون برق و منابعی چون آب را  به چالشی ملی تبدیل کرده است ، بیش از پیش می کوشد تا با استفاده از راهکارهای کارآمد، در راستای مدیریت منابع و مصرف بهینه انرژی گام بردارد.

استفاده از ابزار هایی چون شیرهای آب و لامپ های روشنایی هوشمند، لامپ‌های کم‌مصرف، تامین برق مصرفی ساختمان‌ها با استفاده از ژنراتور ، کنترل درجه حرارت محیط های کاری و چینش فضای کاری برای استفاده بیشینه از نور طبیعی از جمله این راهکارها بوده است.

بانک کشاورزی همچنین با آموزش و فرهنگ‌سازی میان کارکنان، در مسیر افزایش آگاهی و جلب مشارکت  آن ها برای بهینه سازی مصرف انرژی و منابع گام برمی دارد به گونه ای که کارکنان، خود را در قبال آینده این سرزمین، حیات نسل های آینده و میراث طبیعی، مسئول و موثر دانسته و در راه صرفه جویی و مصرف صحیح در محل کار، خانه و جامعه گام بر دارند.

شایان ذکر است در همین راستا و به دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ساعت کارکارکنان  بانک کشاورزی در استان تهران از 6 تا 14 تعیین شده که فعلا تا پایان تیرماه اجرایی شده است.
برچسب ها: بانک کشاورزی
نام:
ایمیل:
* نظر: