کد خبر: ۶۵۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
صنعت بیمه - بیمه دی توانست با ارائه خدمات مطلوب و بهینه در اجرای قرارداد درمان وزارت نیرو در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات در این قراراداد رتبه نخست را کسب نماید.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،  آرش شکری مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار شرکت بیمه دی در این خصوص گفت: با ابلاغ معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و با توجه به پژوهش صورت گرفته توسط آن معاونت، شرکت بیمه دی از منظر شاخص "امتیاز عملکرد بیمه گر در قرارداد درمان دوره 96-97" با اکتساب نمره 8.1 از مجموع ده امتیاز، حائز رتبه نخست در بین کلیه بیمه گران وزارت نیرو گردید.

وی افزود: این شرکت همچنین از منظر شاخص "میزان رضایتمندی بیمه شدگان" نیز در بین شرکت های بیمه مذکور در جایگاه دوم ایستاد.

شکری با اشاره به تقویت و گسترش شبکه فروش شرکت بیمه دی بیان کرد: ضمن تقدیر از شرکت های تابعه وزارت نیرو که افتخار خدمت رسانی به آنان را داشته ایم، قابل ذکر است که بیمه دی در طول یک سال گذشته در جهت تقویت زیرساخت ها و ارتقاء سطح توانمندی فنی و همچنین گسترش قابل ملاحظه مراکز طرف قرارداد و شبکه خدمت رسانی (به میزان 12000 مرجع درمانی در سراسر کشور) گام برداشته، که قطعاً در کسب این افتخار بی تأثیر نبوده است.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بیمه دی این موفقیت را به کلیه همکاران پرتلاش ستادی و شعب تبریک می گوید.

برچسب ها: بیمه دی
نام:
ایمیل:
* نظر: