کد خبر: ۶۵۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
صنعت بیمه -کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان گرمی در استان اردبیل با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،دکتر مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و سایر مقامات محلی همزمان با هفته تامین اجتماعی به زمین زده شد .

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در مراسم کلنگ زنی این درمانگاه که استاندار و نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، دکتر علی ربیعی اظهارداشت: در این پروژه ١٥میلیار تومان سرمایه گذاری می شود که شامل تجهیزات و امکانات تخصصی در این درمانگاه و بخشهای پاراکلینیک و آزمایشگاه و اتاقهای معاینات تخصصی است  و به بیمه شدگان تامین اجتماعی و عموم مراجعین خدمات ارائه می شود.

وی به ٣٠هزار بیمه شده تامین اجتماعی درشهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: در گام اول تلاش می کنیم تا خدمات کیفی را به بیمه شدگان در بخش های مختلف ارائه کنیم و احداث این درمانگاه اسباب رضایت مردم منطقه و بیمه شدگان را بیشتر فراهم می آورد.

دکتر ربیعی مدت زمان اجرای این پروژه را ٤٨ ماه اعلام کردو گفت: ما به صورت استاندارد پروژه هایمان را در ٤٨ ماه اجرا می کنیم و این پروژه نیز در همان ٤٨ ماه معین شده احداث و به بهره برداری خواهد رسید .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: با احداث این ساختمان و انتقال درمانگاه تامین اجتماعی به این محل مشکلات این مرکز درمانی برطرف می شود و امکانات درمانی جدید از جمله دستگاه رادیولوژی به این مجموعه افزوده و امکان اشتغال ٣٠ نفر نیروی انسانی جدید ایجاد خواهد شد.

همچنین دکتر نورالله زاده مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نمایندگی از وزیر با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی ارس پارس آباد از بخش های مختلف این مرکز درمانی بازدید و با اهدای گل به بیماران بستری از آنها عیادت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار