کد خبر: ۶۵۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
صنعت بیمه -مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: ما نباید مشکلات بخش درمان را به دوش مردمی که تقصیر ندارند بیاندازیم و به مشکلات بیماران که خودشان درد بزرگی را تحمل می‌کنند، بیافزاییم.

محمدحسین شهدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما تمام تلاشمان را بکار گرفته‌ایم تا بیماران جز درد ناشی از بیماری درد دیگری را تحمل نکنند و در راستای حمایت از بیماران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی تمام قد ایستاده‌ایم .

وی با اشاره به تحت پوشش بودن بیماران خاص در استان اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۲۷ هزار نفر بیمار مبتلا به دیابت، بالغ بر ۳۹ هزار نفر بیمار مبتلا به پرفشاری خون و بیش از ۱۱ هزار نفر بیمار مبتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی تحت پوشش کامل بیماری‌های خاص هستند.

وی افزود: همچنین 4000 بیمار مبتلا به بیماری‌های اعصاب و روان با پرونده مزمن در بخش درمان استان ثبت شده است.

شهدی‌نژاد خاطرنشان کرد: درحوزه درمان در شرایط بسیار خوبی هستیم و تقریبا در همه حوزه‌های پزشکی در مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی و به خصوص بیمارستان رسول اکرم، در سطح مطلوبی قرار داریم و این بیمارستان از نظر کیفی برترین بیمارستان در استان محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بسیاری از پزشکان معتبر در گیلان با تامین اجتماعی در حال همکاری هستند و در بیمارستان حضرت رسول پزشکان متخصص مقیم به صورت 24 ساعته حضور دارند.

شهدی نژاد با اشاره به طرح نسخه الکترونیک و مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: ۲۵۰‌ پزشک تاکنون با ما قرارداد بسته‌اند و بیمه‌شدگان با سیستم مکانیزه می‌توانند در هر جای کشور داروی خود را دریافت کنند و پزشک نیز ویزیت خود را به‌صورت آنلاین دریافت می‌کند.

وی تاکید کرد: پس از حذف نسخه کاغذی در مراکز تأمین اجتماعی گیلان، طرح استقرار نسخه الکترونیک در مراکز درمانی طرف قرارداد در استان گیلان همزمان با پنج استان دیگر آغاز شد که تاکنون بیش از ۳ هزار نسخه در این طرح به‌ صورت الکترونیکی صادرشده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به بدهی 150 میلیارد تومانی تامین اجتماعی به بیمارستان‌های خصوصی و لغو قرار داد این بیمارستان‌ها با تامین اجتماعی گفت: لازم بود که بیمارستان‌های خصوصی صبر بیشتری پیشه کنند زیرا بهزودی با انجام تهاتر بدهی‌ها پرداخت خواهد شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار