کد خبر: ۶۵۶۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
صنعت بیمه -عملیات احداث بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی تامین اجتماعی شیراز ، همزمان با سفر دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان فارس آغاز شد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در مراسم آغاز عملیات احداث بیمارستان تامین اجتماعی شیراز، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،استاندار فارس، معاونان درمان و حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی ، نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و تعدادی از مقامات استانی حضور داشتند.

بیمارستان جدید تامین اجتماعی شیراز با مشارکت سرمایه‌گذار داخلی و در ۶ طبقه احداث می شود و بخش ‌های تخصصی مختلفی از جمله جراحی قلب، پیوند کلیه و اعصاب و خون خواهد داشت. این بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی با زیر بنای ۶۵ هزار متر و در فضایی به مساحت ۷۰ هزار متر مربع ساخته می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم کلنگ زنی بیمارستان ٣٢٠ تخت‌خوابی تامین اجتماعی شیراز گفت: بودجه سازمان تامین اجتماعی در سالجاری یکصد هزار میلیارد تومان است که ٢٦ هزار میلیارد تومان از آن مربوط به هزینه درمان ،است.

دکتر علی ربیعی بیان کرد: رویکرد و گرایش ما کار در مناطق محروم است، در برخی از استان‌های محروم معادل بیش از ٤٠ سال توسعه مراکز درمانی انجام شده و طی چهار سال اخیر ٤٣ درمانگاه تامین اجتماعی در این مناطق در حال ساخت است و ٣٨ درمانگاه تامین اجتماعی نیز ساخته شده است.

وی با اشاره به فعالیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)گفت: از بنگاه‌داری باید خارج شویم و به مستمری‌بگیران و بیمه شدگان این قول را خواهم داد که سرمایه این عزیزان در‌جایی بهتر سرمایه‌گذاری خواهد شد.

دکتر ربیعی با بیان اینکه بیمارستان ٣٢٠ تخت‌خوابی تامین اجتماعی شیراز طی ٤ سال ساخته می‌شود، گفت: امیدواریم با استفاده از تجهیزات و توان کشور این پروژه در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار