کد خبر: ۶۶۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
صنعت بیمه -مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: پوشش ریسک ها و عدم انتقال آن به مردم کارکرد این سازمان است و در شرایط کنونی که ریسک ها و مطالبات اقتصادی زیادتر شده وظیفه سازمان تامین اجتماعی نیز سنگین تر شده است.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،دکتر سید تقی نوربخش در همایش مدیران و کارگزاران گزینش این سازمان در استان فارس با بیان اینکه ٤١ میلیون و ۷۹۰ هزار نفر در کشورتحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، افزود:۶ میلیون نفر از آنها مستمری بگیر هستند که مزیت های مختلف بیمه ای را همراه با مستمری به آنها ارایه می دهیم.

وی با اشاره به اینکه تمام ابعاد زندگی بیمه شدگان علی الخصوص مستمری بگیران توسط این سازمان تامین می شود و سعی ما این است که خدمات ارائه شده خوب باشد، گفت: تامین اجتماعی یک سازمان درآمد هزینه ای است که بدون اتکا به بودجه عمومی در سال ۹۷ ماهیانه ۶۷۰۰  میلیارد تومان به مخاطبان پرداخت می کند و این حجم از پرداختی ها کار بزرگی است.

دکتر نوربخش در ادامه به اهمیت حوزه گزینش در سازمان ها پرداخت و گفت: گزینش از مهمترین واحدهای مهم سازمان هاست و ورود هر نیروی جدید به سازمان از طریق این حوزه انجام می شود. اصل برائت در گزینش از آموزه های مهم بنیانگذار انقلاب اسلامی است که بایستی مورد عنایت بیشتر کارگزاران گزینش قرار گیرد.مدیران ما باید نگاه ویژه به گزینش داشته باشد.

عبدالکریم نباتی مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس نیز در این همایش گفت: برنامه محوری از مهمترین دستاوردهای این سازمان در سال های اخیر است و اقدامات متعددی برای ارتقای خدمت رسانی به مخاطبان انجام شده است.

دکتر اکبر امیری مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس نیز در این همایش توسعه کمی و کیفی و ارتقای هتلینگ مراکز درمانی ملکی و نوسازی ناوگان آمبولانسی را از مهمترین اقدامات سازمان در سال های اخیر عنوان کرد و افزود: حذف دفترچه در مراکز ملکی تامین اجتماعی نیز یکی دیگر از برنامه های مهم این سازمان است.

برچسب ها: تامین اجتماعی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار