کد خبر: ۶۶۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
 صنعت بیمه -مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت درجمع کارکنان استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی گفت: نیروی انسانی سرمایه ای عظیم برای هرسازمان به شمار می روند و سرمایه این بانک نیز کارکنان هستند.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، محمدحسین حسین زاده با اشاره به ابعاد هویتی بانک قرض الحسنه رسالت که بر سه محور قرض الحسنه، خرد و اجتماعی استوار است، گفت: امیدواریم در سایه خداوند متعال، اعتماد مردم و تلاش مسوولین این فرهنگ قرآنی را در تمامی نقاط کشور توسعه دهیم که این مهم محقق نمی شود مگر با اجرا و توسعه بانکداری اجتماعی.

وی یادآورشد: بانک قرض الحسنه رسالت در بازه کمتر از شش سال توانسته از لحاظ تعداد تراکنش های بانک در شبکه شتاب در کل کشور از بین ۳۵ بانک و موسسه مالی و اعتباری به رتبه ۹ دست یابد که این خود گواه موفقیت مجموعه است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه هر سازمان به شمار می رود؛ یادآور شد : در بانک قرض الحسنه رسالت نیز نیروی انسانی سرمایه ای عظیم برای مجموعه به شمار می رود و با همت و تلاش کارکنان مسیر افق۱۴۰۰ را خواهیم پیمود.

وی با اشاره به تغییر وضعیت کارکنان گفت: با اجرای بانکداری اجتماعی و بانکداری بدون شعبه فقط نوع فعالیت کارکنان تغییر میکند .

به طور مثال بجای فعالیت در شعبه بانکداری اجتماعی محل خدمت کارکنان می شود. حسین زاده افزود: تغییر شیوه از بانکداری سنتی به بانکداری اجتماعی و الکترونیک از اهداف متعالی بانک قرض الحسنه رسالت در چند سال آینده خواهد بود و امیدواریم بتوانیم تا سال ۱۴۰۰ به افق بانکداری بدون شعب در بانکداری اجتماعی تبدیل شویم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار