کد خبر: ۶۷۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
صنعت بیمه -دکتر کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد، نصر اصفهانی مدیر استان اصفهان و مهدی زاده مسئول راه اندازی شعبه در استان چهارمحال و بختیاری، به منظور تاسیس شعبه در این استان در آینده ای نزدیک، از این منطقه بازدید کردند.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در ابتدای این سفر که با هدف افزایش تعداد شعب در سراسر کشور و سهولت دسترسی هموطنان در استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت، نشست مشترکی با حضور دکتر کاتب به اتفاق هیات همراه و مدیر بانک صادرات استان در محل سرپرستی بانک صادرات استان برگزار شد.

در این جلسه که با محوریت موضوع معارفه مهرداد مهدی زاده به عنوان مسئول راه اندازی شعبه چهار محال و بختیاری و با حضور معاونین و مسوولان ارشد بانک صادرات استان برگزار شد، دکتر کاتب ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه و همه ­جانبه آقای رستگاری فر مدیر بانک صادرات استان چهار محال و بختیاری، توضیحات جامع و کاملی در خصوص پیشرفت­ ها و جایگاه فعلی شرکت بیمه سرمد در مقایسه با سایر شرکت های بیمه و تلاش­ های مضاعف در راستای ارتقای جایگاه شرکت در صنعت، با بهره برداری از پتانسیل­های موجود به ویژه حمایت ها و همکاری های بی شائبه بانک معظم صادرات ایران ارائه کرد.

مدیر بانک استان نیز در این جلسه ضمن استقبال از توسعه همکاری های مشترک بانک-بیمه، شیوه های مختلف به منظور ترغیب شعب بانک در فروش بیشتر بیمه­ های عمر مانده بدهکار، لزوم بررسی مجدد در خصوص نرخ­ گذاری بیمه های کم­ ریسک باربری با هدف افزایش میزان جذابیت و توانایی رقابت قیمتی با سایر شرکت ­های بیمه و برخی از دغدغه های کارکنان بانک صادرات در خصوص بیمه تکمیل درمان را مورد بررسی قرار داد.

همچنین در پایان این سفر استانی، ساختمان مورد نظر جهت استقرار شعبه چهارمحال و بختیاری مورد بازدید قرار گرفت و رهنمودهای لازم جهت چگونگی تجهیز آن توسط دکتر کاتب ارائه شد.
برچسب ها: بیمه سرمد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار