کد خبر: ۶۷۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
صنعت بیمه -شرکت سهامی بیمه دانا در مراسمی با اهدای بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی به سرباز شجاع ارتش جمهوری اسلامی ایران، از جانفشانی وی تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،پس از وقوع حادثه تروریستی اخیر در شهر اهواز که منجر به شهادت چندین نفر از هموطنان عزیزمان شد، مجتبی محمدی، سرباز وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان این حادثه تروریستی با به خطر انداختن جان خود، موفق شد جان چهار تن از هموطنانمان را با بردن آنها به نقاط امن نجات دهد.

همکاران شرکت بیمه دانا به پاس قدردانی از این اقدام شجاعانه، روز نهم مهر ماه سال جاری در سالن عقیدتی-سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یافتند و با اهدای یک فقره بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی، از رشادت ها و تلاش‌های شجاعانه این سرباز فداکار تجلیل کردند.

در این مراسم عزت‌اله حقیقتی مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز، حسین غلامی رئیس شعبه طالقانی و شهرام آقایی نماینده بیمه دانا حضور داشتند.

گفتنی است: در این مراسم امیر سرتیپ تقی‌خانی و حجت الاسلام حسنی نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با اهدای هدایایی، از شجاعت و جانفشانی این سرباز فداکار تجلیل کردند.
برچسب ها: بیمه دانا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار