کد خبر: ۶۷۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
 صنعت بیمه -صندوق بیمه کشاورزی اهتمام ویژه ای به ارتباط با قوه مقننه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قائل است و همواره در طول سال آمدوشد زیادی بین این دستگاه خدمت رسان و نمایندگان محترم مردم برقرار است.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،درپی بازدید اخیر رئیس و اعضاء کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از صندوق بیمه کشاورزی، پیام تقدیر و تشکری توسط دکتر کیخا رئیس آن کمیسیون به صندوق بیمه کشاورزی ارسال شد، دراین پیام آمده است:

"با عنایت به گزارش فعالیت ها و اقدامات ساختاری مبتنی بر دانش و فناوری های نوین انجام شده در آن صندوق، که در جلسه اخیر بازدید اعضاء محترم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست توسط حضرتعالی و همکاران محترم ارائه گردید، که نشان از توجه ویژه و اتخاذ رویکردهای نوین مدیریت و علمی در مدیریت بیمه محصولات کشاورزی در کشور می­باشد، برخود لازم می­دانم از تلاش های بی شائبه جنابعالی و همکاران محترم تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم.

بدون شک توسعه کشاورزی و پایداری درآمد زارعین و دامداران در محیط پر خطر و با ریسک فراوان کشاورزی کشور بدون اتخاذ و اجراء سیاست های مناسب بیمه کشاورزی و فعالیت های دامی امکان پذیر نمی باشد.

قطعاً تحقق اهداف و مأموریت های صندوق بیمه برای آنکه به نحو مطلوب در جریان توسعه کشاورزی ایفای نقش نماید علاوه بر حاکمیت مدیریت علمی و صحیح بر این صندوق، نیازمند حمایت دولت و مجلس برای تقویت ساختارها و فراهم کردن ابزارهای لازم و کافی برای این منظور می باشد.

اینجانب به نمایندگی از همکاران محترم عضو کمیسیون آمادگی کامل خویش را در جهت همراهی و پشتیبانی همه جانبه از برنامه های علمی و مؤثر شما در بهبود فعالیت های صندوق اعلام می­دارد. امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در انجام مأموریت های خویش موفق و مؤید باشید. انشاءا...
برچسب ها: بیمه کشاورزی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار