کد خبر: ۶۷۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
 صنعت بیمه -سامانه ارسال پیام از طریق کد دستوری برای پرداخت عوارض نوسازی، مشاغل و بهای خدمات مدیریت پسماند از    15مهرماه97 در شهرداری تهران راه اندازی گردید.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،سامانه ussd (ارسال پیام از طریق کد دستوری) برای پرداخت عوارض نوسازی، مشاغل و بهای خدمات مدیریت پسماند از 15 مهرماه در شهرداری تهران راه اندازی گردید.

بر این اساس و به نقل از مدیر کل تشخیص و وصول درآمد، به منظور رفاه حال شهروندان تهرانی و به جهت تسهیل پرداخت عوارض پایدار شهرداری تهران، سامانه ussd با شماره گیری *137 # راه اندازی گردیده است .

وحید عرب  در خصوص سایر روشهای پرداخت یادآور شد و گفت سایر روشهای پرداخت عوارض پایداربه قوت خود باقی است و فرایند دسترسی شهروندان به پرداخت عوارض ملک مربوطه از بستر فضای وب و مکانیزه بیشتر خواهد شد.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد در خصوص نحوه استفاده از این سامانه برروی گوشی های تلفن همراه یادآور شد و گفت با شماره گیری*137#و انتخاب گزینه2 امکان پرداخت آسان عوارض نوسازی وعوارض کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند فراهم شده است که این سامانه با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بر روی سامانه 137 شهرداری تهران قرار داده شده است.
برچسب ها: عوارض نوسازی
نام:
ایمیل:
* نظر: