کد خبر: ۶۷۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
مصطفی آقارضی خاطرنشان کرد: در همین راستا ، در کمتر از دو ماه از صدور رای و ارائه نامه دادگاه و ظرف مدت 15 روز پس از تکمیل مستندات پرونده ، مبلغ خسارت به ارزش 308 میلیون تومان به حساب دادگاه واریز شد.
 صنعت بیمه -بیمه "ما" بابت فوت کارگر یک شرکت وابسته به صنایع فولاد آلیاژی در یزد ، بیش از سه  میلیارد ریال به بیمه گذار خود خسارت پرداخت کرد.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،  در پی وقوع حادثه سقوط گوشواره در حین جابجایی جرثقیل و فوت یکی از کارگران در ماه محرم ، بیمه "ما"  پس از اعزام کارشناسان به محل حادثه و انجام ارزیابی‌های لازم، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مبلغ خسارت را پرداخت کرد.

مصطفی آقارضی مدیر بیمه های مسئولیت بیمه "ما" در این خصوص  گفت: شرکت بیمه "ما"  سرعت در پرداخت خسارت ها در کنار دقت در تکمیل فرایند پرونده ها را سرلوحه کار خود قرار داده است تا چرخه تولیدی و  اقتصادی تولیدکنندگان و صنایع مختلف بدون وفقه به گردش خود ادامه دهد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا ، در کمتر از دو ماه از صدور رای و ارائه نامه دادگاه و ظرف مدت 15 روز پس از تکمیل مستندات پرونده ، مبلغ خسارت به ارزش 308 میلیون تومان به حساب دادگاه واریز  شد.
برچسب ها: بیمه ما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار