کد خبر: ۶۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
عباس دمیرچی افزود: زائران اربعین برای دریافت ویزا نیازی به حضور در محل کنسولگری ندارند و باید به صورت اینترنتی در سامانه سماح نام نویسی کنند.
 صنعت بیمه -مدیر حج و زیارت البرز با بیان اینکه نام‌نویسی برای حضور در پیاده‌روی اربعین از طریق سامانه سماح انجام می‌شود گفت: هزینه‌ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل 234 هزار و 875 تومان تعیین شده است.

عباس دمیرچی اظهار کرد: تاکنون 45 هزار البرزی برای دریافت ویزای اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند. نام نویسی برای دریافت ویزا توسط نمایندگی کنسولگری عراق مستقر در این استان انجام می‌شود.

وی افزود: زائران اربعین برای دریافت ویزا نیازی به حضور در محل کنسولگری ندارند و باید به صورت اینترنتی در سامانه سماح نام نویسی کنند.

وی با اشاره به پرداخت اینترنتی مبالغ صدور ویزا اظهار کرد: زائران باید مبالغ مورد نظر برای صدور ویزا را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و پس از تکمیل نام نویسی در سامانه سماح با در دست داشتن گذرنامه و دو قطعه عکس به دفاتر زیارتی مراجعه کنند، بر این اساس زائرین نباید هیچ مبلغ نقدی به دفاتر زیارتی پرداخت کنند.

دمیرچی اضافه کرد: هزینه‌ای که باید به صورت اینترنتی از طریق سامانه سماح پرداخت شود شامل روادید، بیمه و پزشکی اربعین معادل 234 هزار و 875 تومان تعیین شده است.

وی گفت: زائران اربعین مراحل نام نویسی را به روزهای پایانی موکول نکنند تا برنامه‌ریزان بتوانند در اسرع وقت تمهیدات مناسب را فراهم کنند.منبع:ایسنا
برچسب ها: ویزا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار