کد خبر: ۶۹۰۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
در دیدار مدیران بیمه دانا با مدیرعامل شرکت‌های سینا و ساینا پیام دکتر کاردگر نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، به پاس قدردانی از تلاش‌های این صنعت‌گر موفق به وی ابلاغ شد.
صنعت بیمه -مدیرعامل شرکت‌های سینا و ساینا دلیجان در توصیه‌ای به تولیدکنندگان و مالکان صنایع گفت: ما باید مراقب اموال و تجهیزیات خود باشیم، وقتی بیمه هست ما احساس اطمینان می کنیم و این نباید ما را از مراقبت و محافظت باز دارد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، دکتر بهرام محمدی مدیرعامل شرکت‌های سینا و ساینا دلیجان که طی چهار سال گذشته به عنوان واحد نمونه صادرکننده ملی معرفی شده است، ضمن قدردانی از حمایت بیمه دانا طی این سال‌ها اضافه کرد: با توجه به موانع توسعه و اعمال تحریم‌های جدید کار تولید سخت شده است و ما تولیدکنندگان باید مراقب باشیم که مبادا دچار حادثه شویم، هرچند که بیمه خسارت را جبران می‌کند، ولی با کوچکترین حادثه ای باید دو سال منتظر راه‌اندازی مجدد باشیم که زیان‌های آن بسیار سنگین خواهد بود.

وی که از صادرکنندگان برتر کشور است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر با 11 کشور مراوده تجاری داریم که در صدد هستیم با توسعه بازار، سال آینده برای پنجمین بار متوالی صادرکننده نمونه ملی شویم، برای همین امر از اموال و تجهیزاتمان به اندازه جانمان محافظت می‌کنیم تا مبادا تولید و صادراتمان متوقف شود.

گفتنی است؛ در دیدار مدیران بیمه دانا با مدیرعامل شرکت‌های سینا و ساینا پیام دکتر کاردگر نائب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، به پاس قدردانی از تلاش‌های این صنعت‌گر موفق به وی ابلاغ شد.
برچسب ها: بیمه دانا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار