کد خبر: ۶۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
صنعت بیمه -در پي استقبال مشتريان از خدمت نوين شرکت بيمه نوين با عنوان "اتوپلاس نوين" ، فاز دوم اين طرح در 9 استان ديگر عملياتي مي‌شود. پيشتر اين خدمت در 8 استان کشور راه‌اندازي شده بود و به زودي در سراسر کشور ارائه خواهد شد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،پس از اجراي موفقيت آميز طرح "اتوپلاس نوين" در هشت استان منتخب، از ابتداي آبان ماه سال جاري توسعه اين طرح در 9 استان ديگر کليد خورده است و از اين پس شهروندان شهرهاي همدان، اراک، بيرجند، قم، شيراز، گرگان، ساري، تنکابن، آمل، زنجان و قزوين هم مي‌توانند با مراجعه به شعب و دفاتر نمايندگي اين شرکت از مزاياي ويژه و رايگان "اتوپلاس نوين" بهره‌مند شوند.

طرح "اتوپلاس" بيمه نوين با هدف توسعه و تنوع‌ بخشي خدمات بيمه‌اي مطلوب‌ و افزايش سرعت و کيفيت ارائه خدمات به مشتريان، در دو سطح "اتوپلاس" و "اتوپلاس طلايي"، تسهيلات، پوشش‌ها و خدمات امدادي متنوعي را به صورت رايگان به دارندگان بيمه‌نامه‌هاي بدنه خودرو اين شرکت ارائه مي‌دهد.

همچنين در اين طرح، در صورت بروز مشکل فني و يا وقوع خسارت اتومبيل بيمه گذاران، خدمات ويژه و يکپارچه‌اي از سوي شرکت بيمه نوين و شريک تجاري آن ارائه مي‌شود و دارندگان کارت‌هاي اتوپلاس با توجه به نوع کارت خود، مي‌توانند از خدمات ويژه امدادي و پرداخت خسارت بهره‌مند شوند.

يادآور مي‌شود طرح "اتوپلاس نوين" با هدف پاسخگويي به نياز و دغدغه بيمه‌گذاران بيمه نوين از تير ماه سال 96 در استان‌هاي تهران، البرز، خراسان رضوي، اصفهان، کرمان، گيلان، خوزستان و يزد راه‌اندازي شده بود.
برچسب ها: بيمه نوين
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار