کد خبر: ۶۹۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
صنعت بیمه -صنعت بیمه کشور متاثر از برخی تنگناهای ساختاری است که نیازمند خلاقیت، نوآوری و توجه به طرح های نوین بیمه ای و تجربیات موفق جهانی به منظور بومی سازی و اجرای آن در برنامه های آتی خود است.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جلسه معارفه معاون امور بانکی، بیمه ای و شرکتهای دولتی وزارت اقتصاد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: نظام های بانکی و بیمه ای کشور در حال حاضر از یک سو بخاطر تحریم های ظالمانه و از سوی دیگر، برخی مشکلات ساختاری، تحت فشار بوده و نیازمند تحول هستند.

دکتر دژپسند در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت واحدهای پژوهش و تحقیقات در مجموعه بانک ها، بیمه ها و شرکت های دولتی، گفت: متاسفانه در دستگاه های دولتی، واحد های پژوهشی و تحقیقاتی، بعد از مدتی تبدیل به دفاتر و ادارات کلِ فاقد خلاقیت و نوآوری شده اند و عملا درگیر روزمرگی اداری هستند. در این مراسم به ترتیب ، امیر باقری و عباس معمار نژاد به عنوان معاونین سابق و جدید امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد طی سخنانی به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های خود پرداختند.
برچسب ها: بیمه ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار