کد خبر: ۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۴

صنعت بیمه -

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان امیر خاکی بعد از ظهر امروز در نشست با مدیران شرکت‌های بیمه‌ای استان اظهار داشت: شرکت بیمه دی گلستان برنده مناقصه‎‎ای که از سوی استانداری صورت گرفت شد اما این موضوع دلیلی نبود که کسی صحبت از قیمت پایین‌تر نداشته باشد و یا اینکه میدان ارائه خدمت به مردم برای سایر شرکت‎ها تنگ‎تر شود.

وی با بیان اینکه بیمه دی با نجابت وارد عرصه شد خاطر نشان کرد: بر اساس قیمت‎های بیمه‎ای بالغ بر 140 میلیون تومان متضرر شدیم.

مدیرعامل شرکت بیمه دی گلستان با بیان اینکه انتظار این شرکت در بحث بیمه محقق نشده است یادآور شد: رویه خوبی برای ترویج فرهنگ بیمه در گلستان صورت نگرفت ولی به خاطر قراردادی که به مدت پنج سال با استانداری گلستان منعقد کردیم ثابت قدم خواهیم ماند.

خاکی متذکر شد: با توجه به حذف ماده عدم نرخ واقعی استعلامی که 19 هزار تومان اعلام شد و با توجه به اینکه جمعیت گلستان یک میلیون و 600 هزار نفر است و بالغ بر 500 هزار خانوار گلستانی داریم این شرکت توانست با 75 درصد خدمات بیمه‎ای وارد عرصه شود.

وی تاکید کرد: اگر شایعه‌پراکنی‎ها، جوسازی‎ها و کارشکنی‎ها نبود آهنگ بیمه با توجه به جدیتی که در گلستان صورت گرفت رقم بالاتری را به خود اختصاص می‎داد.

مدیر عامل شرکت بیمه دی گلستان اظهار داشت: این شرکت با برگزاری 40 جلسه در روستاها و جلسات متعددی در شهرها تلاش کرد تا همه مردم را از خدمات بیمه‎ای برخوردار کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار