کد خبر: ۷۱۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
عامری گفت: هنوز بلیت اتوبوس در ایام نوروز در برخی مسیر‌ها باقی مانده است گفت: امسال بیش از ۸۰ درصد بلیت‌ها از طریق اینترنت به فروش رسید که خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.
 صنعت بیمه -اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری: ناوگان اتوبوس و تاکسی‌های برون شهری روزانه بیش از یک میلیون و پانصد هزار مسافر نوروز را جابجا می‌کند.

احمدرضا عامری افزود: در ایام زمستان که فصل کاهش سفرهاست، رانندگان اتوبوس‌های برون شهری خودرو‌های خود را آماده جابجایی مسافران در ایام نوروز می‌کنند و امسال بیش از ۱۵ هزار اتوبوس برون شهری، ۲۸ هزار سواری کرایه و ۲۱ هزار مینی‌بوس با ظرفیت روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر آماده جابجایی مسافران نوروزی هستند.

وی با اعلام اینکه هنوز بلیت اتوبوس در ایام نوروز در برخی مسیر‌ها باقی مانده است گفت: امسال بیش از ۸۰ درصد بلیت‌ها از طریق اینترنت به فروش رسید که خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

عامری با بیان اینکه کار ما کاملا شفاف و در قالب پرداخت رسید انجام می‌شود تصریح کرد: بازرسان اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به همراه سایر دستگاه‌های نظارتی در ایام نوروز و تا پایان آن، در همه ترمینال‌ها و پایانه‌های مسافربری مستقر هستند و با متخلفان برخورد جدی می‌کنند.

وی همچنین به مسافران توصیه کرد: ضمن تسریع در تهیه بلیت خود، با توجه به اینکه بخاطر تراکم شدید مسافران در برخی مسیر‌ها امکان جایگزین کردن اتوبوس وجود ندارد، در زمان مقرر در ترمینال‌های تعیین شده حضور داشته باشند و ترافیک اطراف ترمینال‌ها را هم در محاسبات زمانی خود، محاسبه کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
برچسب ها: مسافران نوروزی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار