کد خبر: ۷۱۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
صنعت بیمه -بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت های اجتماعي خود و با هدف کمک رساني به مردم آسيب ديده از سيل ضمن استقرار پايگاه کمك رساني در استان هاي گلستان، مازندران، لرستان و ايلام به توزيع مايحتاج ضروري ميان خانوارها اقدام كرد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،  این بانک همگام با سایر هموطنان نوع دوست در سراسر کشور با اهداي کمك هاي خود از سيل زدگان استان هاي كشور به ويژه شهرستان آق قلا در استان گلستان و شهرستان پلدختر در استان لرستان حمايت نمود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران با ایجاد پایگاه های کمک رساني خود در استان هاي مختلف کشور به توزيع اقلام امدادي همچون آب، خوارك كنسروي، نان، پنير، ماكاروني و ... در ميان آسيب ديدگان مبادرت ورزيد.

جمع آوری کمک های نقدی هموطنان در شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۱۴۲۲۳ به نام کمك های مردمي جمعيت هلال احمر و همكاري با اين سازمان مردم نهاد از ديگر اقدامات بانك قرض الحسنه مهر ايران است كه همچنان ادامه دارد.

کارکنان بانک قرض الحسنه مهرایران نیز در اقدامی خود جوش به جمع آوری کمك هاي نقدي به دو صورت مشاركت در طرح همياران مهر و اختصاص بخشي از حقوق و دستمزد خود به آسيب ديدگان از سيل استان هاي كشور اقدام نمودند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار