کد خبر: ۸۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۵
برای نخستین بار در مازندران
عضو شورای اداری و بخشدار مرکزی بهشهر از محقق شدن بیمه جامع مسئولیت دهیاران بخش مرکزی بهشهر برای نخستین بار در بین بخشداری‌های مازندران خبر داد.

صنعت بیمه -   عضو شورای اداری و بخشدار مرکزی بهشهر از محقق شدن بیمه جامع مسئولیت دهیاران بخش مرکزی بهشهر برای نخستین بار در بین بخشداری‌های مازندران خبر داد.

 

عبدالله ریاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر با اشاره به اهمیت بیمه جامع مسئولیت دهیاران، عنوان کرد: بخشداری مرکزی بهشهر، نخستین بخشداری استان مازندران و سومین بخشداری کشور است که این طرح را در بین دهیاری‌های زیر پوشش خود محقق ساخته است.

 

وی درباره مزایای بیمه مسئولیت به خبرنگار فارس گفت: این بیمه در واقع تفاهمنامه‌ای بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و یکی از شرکت‌های بیمه‌ای است که بر محور حمایت‌های مالی، اداری، خدماتی و سایر حمایت‌های شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تدوین شده است.

 

بخشدار مرکزی بهشهر با اشاره به وجود 28 روستا و 21 دهیاری مصوب در بخش مرکزی عنوان کرد: آهنگ سازندگی در همه روستاها به دستان دهیاران طنین‌انداز شده و آن‌ها با عشق و علاقه به آبادانی روستای زیر پوشش خود می‌اندیشند.

 

عضو شورای اداری شهرستان بهشهر با بیان این‌که روستاها نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و تأمین مایحتاج ضروری دارند، افزود: سال گذشته دو کشاورز ملی را در بخش تولیدات کشاورزی و آبزی‌پروری داشتیم که لوح سپاس را از رئیس جمهور دریافت کردند.

 

ریاحی اظهار داشت: 31 هزار و 679 هکتار اراضی کشاورزی با برداشت سالانه 4 هزار و 935 تن انواع محصول باغی، صیفی، غلات و دانه‌های روغنی و تولید سالانه 10 هزار و 393 تن انواع گوشت همچنین تولید 40 هزار تن شیر و 105 تن عسل در سال فقط در بخش مرکزی بهشهر سند مهمی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کشاورزان بهشهری است.

 

وی در پایان از دهیاران خواست تا طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای خود را با قوت دنبال کنند و مردم را نسبت به تبعات خوشایند و لزوم همکاری و مشارکت در طرح‌ها آگاه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار