کد خبر: ۸۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۸
بیمه آسیا ۲۵ میلیارد ریال خسارت آتش سوزی انبار بزرگ کارخانه مشهد نخ را پرداخت کرد.

صنعت بیمه - به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر رستمی عضو هیئت مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی به اتفاق فرامرز خجیر عضو هیئت مدیره و معاون فنی بیمه های اموال و تنی چند از مدیران بیمه آسیا با حضور در جمع هیئت مدیره و کارکنان این کارخانه با اشاره به تداوم خط مشی مشتری مداری در بیمه‌آسیا، گفت: بیمه آسیا در کوتاه ترین زمان ممکن، با اعزام کارشناسان مجرب و بررسی های کارشناسی دقیق، خسارت 25میلیارد ریالی آتش سوزی انبار بزرگ کارخانه مشهد نخ را پرداخت کرد.


معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی بیمه آسیا در ادامه افزود: بیمه آسیا در سال گذشته بالغ بر 6 هزار میلیارد ریال به زیاندیدگان تحت پوشش خود، خسارت پرداخت کرده است.
عضو هیئت مدیره بیمه آسیا با اشاره به فعالیت یکصد شعبه و بیش از 2500 نمایندگی بیمه آسیا در سراسر کشور، بیان داشت: ارائه خدمات مناسب بیمه ای به بیمه گذاران در جهت حمایت و صیانت از سرمایه بیمه گذاران، فرآیندی است که بیمه آسیا در روند پرداخت خسارت به زیاندیدگان در پیش گرفته است.


فرامرز خجیر، عضو هیئت مدیره و معاون فنی بیمه های اموال بیمه آسیا نیز با اشاره به عنوان سال 1391 مبنی بر حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی گفت: محور فعالیت های بیمه آسیا، ارائه خدمات بیمه ای بهینه و مطلوب به بیمه گذاران و جبران خسارات بحق آنان است.


وی افزود: حضور مدیران بیمه آسیا در جمع مدیران و کارگران زحمتکش کارخانه مشهد نخ به عنوان یکی از بیمه گذاران قدیمی و خوش‌سابقه بیمه آسیا، بیانگر توجه جدی و حرکت در جهت تحقق حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی است.


معاون فنی بیمه های اموال بیمه آسیا با اشاره به اینکه ضریب نفوذ صنعت بیمه کشور 5/1 درصد است، اظهار داشت: صنعت بیمه کشور در سال 1390، بالغ بر 85 هزار میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که سهم بیمه آسیا 10 هزار میلیارد ریال بوده است.


همچنین مهدی بادامچی مدیر مالی گروه صنعتی شادیلون با تاکید بر اینکه بیمه آسیا به طور صحیح به تعهداتش عمل کرده است، گفت: ارتقاء و افزایش دانش بیمه ای مردم، آنان را در برابر حوادث احتمالی مصون می دارد.


وی با تصریح اینکه به پشتوانه بیمه آسیا از تعطیلی کارخانه و بیکاری کارگران جلوگیری شده بیان داشت: بیمه هزینه نیست، بلکه یک نوع سرمایه گذاری است که به پشتوانه آن، صنعت کشور در مسیر رشد و توسعه قرار خواهد گرفت.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار