کد خبر: ۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳

صنعت بیمه - به گزارش بی باک؛ جام جم آنلاین به نقل از لاكتوالیته، پدر بی رحم 32 ساله با كمك برادر 18ساله اش حوالی نیمه شب خانه اش را در روستای كوچك «آرجیل» در ایالت «ویسكانسین» آتش زد.او هنگامی كه «شارون» همسر باردار و چهار كودكش در خواب بودند با ریختن مواد آتش زا چندین نقطه از خانه را آتش زد تا حریق هرچه زودتر تمام منزل را دربر بگیرد.آرمین واند می خواست با گرفتن پول بیمه همسر و كودكان بی گناهش زندگی تازه ای را برای خود از سر گیرد.


در جریان حریق «آلن» هفت ساله، «جفری» پنج ساله و «جوزف» سه ساله در آتش سوختند.هنگامی كه «آرمین» و «جرمی» بیرون خانه ایستاده بودند «شارون» را دیدند در حالی كه «جسیكا» دو ساله كوچكترین فرزندش را در آغوش گرفته از میان شعله های آتش بیرون می آید. «آرمین» كودك را از همسرش گرفت و از او خواست اتومبیل را از كنار خانه دور كند تا منفجر نشود. هنگامی كه زن ساده لوح برای انتقال اتومبیل رفت، آرمین به خانه نزدیك شد و در زمانی كه قصد داشت كودك را از یك پنجره شكسته به داخل آتش بیاندازد، شارون بازگشت.


مادر برای نجات فرزندش با پدر بی رحم گلاویز شد و كودك را از دست او گرفت. در همین هنگام ماموران آتش نشانی از راه رسیدند و آرمین و جرمی دستگیر شدند. شارون 27 ساله كه به شدت سوخته، در بخش ویژه بیمارستان بستری است. وی كودكی را كه باردار بود از دست داده اما جسیكا دو ساله سالم است. آرمین پدر بی رحم فقط برای 156  هزار دلار پول بیمه خانواده بی گناهش را نابود كرد. قرار است، وی و برادرش 13 نوامبر محاكمه شوند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار