کد خبر: ۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۳

صنعت بیمه -  جواد سهامیان مقدم ، مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران درحاشیه بازدید ازروستاهای زلزله زده و چگونگی پرداخت غرامت های بیمه ای به بیمه گذاران این شرکت به آذربایجان شرقی سفر کرده بود ضمن بیان این مطلب، گفت:غرامت های بیمه نامه های زلزله و آتش سوزی را به ذینفعان پرداخت و تسویه حساب کرده ایم این درحالی است که در تازه ترین طرح خود و برای کمک به زلزله زدگان در نظرگرفتیم 10 درصد از حق بیمه نامه های آتش سوزی و زلزله بخش های مسکونی و تجاری خریداری شده ازاین شرکت را به حادثه دیدگان اختصاص یابد.

 

 

 

به گزارش پولی مالی، وی افزود:‌براین اساس،تمامی کسانی که درنظر دارند روند خدمت رسانی به مردم زلزله زده همچنان ادامه یابد می توانند با مشارکت دراین طرح که از 29 شهریور آغاز و تا 28 اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد یافت نسبت به این کارخداپسندانه اقدام کنند.

 

 

 

رییس هیات مدیره بیمه ایران درخصوص شرکت در مراسم نواخته شدن زنگ شکوفه ها و غنچه ها در روستای زلزله زده کویچ نیز اظهارداشت:‌ متاسفانه درجریان این زلزله تعدادی از دانش آموزان منطقه نیز دچار حادثه شدند که با شرکت دراین مراسم ضمن همدردی مجدد با بازماندگان غرامت بیمه نامه های دانش آموزی را به مسوولان آموزش و پرورش تقدیم کردیم تا به بازماندگان این حوادث پرداخت شود.

 

 

 

سهامیان درادامه و درباره برنامه های توسعه ای این شرکت در استان آذربایجان شرقی نیز به کلنگ زنی شعبه مرکزی جدید این شرکت درکلان شهر تبریز اشاره کرد و افزود:‌ برای افزایش و سهولت ارائه خدمات به مردم این استان، شعبه مرکزی جدید این شرکت را درزمینی به مساحت 1222 مترمربع دریکی از بهترین نقاط این شهر برزمین زده شد.

 

 

 

به گفته وی شعبه مرکزی جدید این شهر در6 طبقه به مساحت 6500 مترمربع ظرف یک سال آینده ساخته خواهد شد تا مردم بهترین خدمات بیمه ای را دریافت کنند.

 

 

مدیرعامل بیمه ایران همچنین به همراه اعضای هیات مدیره این شرکت در جلسه هماهنگی با مسوولان قضایی استان برای رفع مشکلات بیمه ای شرکت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار