در نامه کانون هموفیلی ایران به مجلس اعلام شد
bolet

حذف گروهی از بیماران هموفیلی از دفترچه خاص بیمه تأمین اجتماعی

این بیماران بالغ بر بیست سال از این خدمت ارزنده سازمان تامین اجتماعی برخوردار بودند و این سازمان بیمه گر پیشرو ترین سازمان بیمه گر در حوزه ارایه خدمت به بیماران خاص و حتی دیگر بیماران صعب العلاج بدون اخذ فرانشیز بود.
bolet

هشدار "سازمان بیمه سلامت" درباره اخاذی از مردم با وعده‌های بیمه‌ای غیرواقعی؛

در این نوع ارتباطات زمانی‌که شهروندان اعلام می‌کنند بیمه درمان پایه دارند، گاهی تماس گیرنده تهدید می‌کند که دفاتر بیمه درمان شهروندان را ابطال می‌کنند.
اقدام مثبت کنسولگری ایران در لاهور
bolet

حذف الزام به بیمه و آزمایشات پزشکی برای متقاضایان ویزا

با حل شدن مشکل بیمه و آزمایشات پزشکی جزو خواسته 250 کاروان سالار پاکستان از سرکنسول ایران در لاهور بود، اینک افق روشنی برای حل شدن سایر مشکلات نیز وجود دارد.
bolet

جزئیات تغییرات سقف تعهدات بیمه تکمیلی درمان برای بازنشستگان

در خدمات بستری فوق تخصصی و جراحی سقف پوشش بیمه از 15 میلیون به 17 میلیون افزایش یافته است.
bolet

نظارت بر توانگری مالی مؤسسات بیمه کشور

سطوح توانگری بیمه پاسارگاد در سال‌ های اخیر نشان می‌دهد که این شرکت‌ بیمه ، با داشتن توانگری ۱۲۹ درصد و در نظر گرفتن حاشیه ریسک بالا، توانسته‌ است همچنان توانگری مالی خود را در سطح مطلوب حفظ نمایند.
bolet

حمایت دولت با معافیت های مالیاتی و بیمه ای از کسب و کارهای مجازی

اعمال معافیت های مالیاتی و بیمه ای هیچگونه فشار مالی بر دولت وارد نخواهد کرد زیرا بیشتر استارت آپ ها در سالهای نخستین خود زیانده بوده بنابراین مالیاتی به آنها تعلق نخواهد گرفت اما این مساله باعث خواهد شد دغدغه جوانان فعال این بخش تا حد زیادی مرتفع شود.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
bolet

استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی طبق قانون

جداسازی بخش تجارت از وزارت صنعت و معدن به عدم هماهنگی تولید و بازار مصرف دربخش کشاورزی منجر می شود، بنابراین درجهت حمایت از تولید این موضوع مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.
bolet

جزئیات سقف تعهدات بیمه تکمیلی برای بازنشستگان

در خدمات بستری فوق تخصصی و جراحی سقف پوشش بیمه از 15 میلیون به 17 میلیون افزایش یافته است.
نخستین رویداد استارتاپی در صنعت بیمه کلید خوردر
bolet

نخستین رویداد استارتاپی در صنعت بیمه کلید خوردر

مدیر عامل این شرکت در ابتدای این مراسم، هدف از برگزاری نخستین رویداد استارتاپی در بیمه را استفاده از تجارب و ایده های نو و خلاق دانشجویان برای حل معضلات و چالش های صنعت بیمه دانست.
در بیانیه هیات رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی مطرح شد:
bolet

مخالفت مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در خصوص کاهش تعرفه های پزشکی

جامعه پزشکی خدوم و زحمتکش کشورمان سال 1396 را با انگیزه ارائه خدمات هرچه کامل تر و با کیفیت تر به همه اقشار مردم شریف ایران و نیز با نگرانی عمیق از تصمیمات درباره تعرفه خدمات بهداشتی و درمانی آغاز کرده است.
میزگرد بر فرهنگ سازی نیازمند توسعه بیمه کشاورزی
bolet

بیمه محصولات کشاورزی از کلیدی ترین ساز و کارهای حمایتی

براساس اطلاعات موجود اکنون تعداد بیمه گذاران به بیش از 2 میلیون نفر (بیش از 50 درصد کل بهره برداران و فعالان بخش کشاورزی کشور) و تعداد محصولات زیرپوشش بیمه 165 محصول افزایش یافته است.
bolet

معرفي برگزيدگان دومين جشنواره رشد بيمه‌هاي عمروسرمايه‌گذاري کوثر

همچنين 10نفر از بيمه‌گذاراني که بيشترين ميزان پرداختي را داشته‌اند و روش پرداخت آن‌ها به‌صورت ساليانه و شش‌ماه بوده است، به قيد قرعه انتخاب شدند.
تمدید مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی بیمه ایران
bolet

تمدید مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مرکز علمی کاربردی بیمه ایران

همچنین ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های مدیریت بیمه اشخاص ، مدیریت بیمه اموال، حقوق بیمه ومدیریت بازاریابی بیمه تا روز پنج شنبه مورخ 16 شهریور 96 تمدید شده است .
bolet

حمایت بیمه ایران در ساخت و نصب واحد دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر

ساخت و نصب واحد دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفت مراحل ساخت و نصب واحد های دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر از سوی بیمه ایران تحت پوشش بیمه مهندسی تمام خطر قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، دولت تدبیر و امید در راستای توفیقات دوره پس از برجام، توانست از طریق سازمان انرژی اتمی ایران و بوسیله شرکت مادرتخصصی تولید و توسعه انرژی اتمی ایران، قرارداد ساخت و نصب 2 نیروگاه اتمی هریک به ظرفیت 1000 مگاوات واقع در بوشهر را با شرکت اتم اکستروی اکسپورت روسیه نهائی کند. بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع و نظر به پوشش موفقیت آمیز ساخت نخستین نیروگاه اتمی بوشهر بوسیله شرکت سهامی بیمه ایران و رضایت بیمه گذار از عملکرد این شرکت، از اسفند سال 1394 مدیریت بیمه های مهندسی و مسئولیت با امضاء موافقت نامه ای با شرکت اتم اکستروی اکسپورت روسیه به عنوان پیمانکار ساخت ، عملاً و رسماً مذاکرات جهت پوشش بیمه ای ساخت و نصب واحد دوم و سوم نیروگاه اتمی بوشهر را آغاز کرد. بنا به اعلام مدیریت بیمه های مهندسی و مسئولیت بیمه ایران از تاریخ یادشده با رایزنی ها و مکاتبات متعدد با پیمانکار طرح، هماهنگی ها و جلسات صورت پذیرفته با معاونت اتکایی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، توافقات انجام شده با مدیریت مالی بیمه ایران درخصوص راهکارهای نقل و انتقال مالی، این مدیریت در تاریخ 25 مرداد 96 با توان فنی و زحمات بی شائبه تیم کارشناسی در معاونت بیمه های مهندسی موفق به انعقاد قرارداد پوشش بیمه مهندسی تمام خطر ساخت و نصب نیروگاههای مذکور براساس نرخ و شرایط استاندارد بین المللی شد. این گزارش حاکیست ، طبق قرارداد مبلغ و سرمایه بیمه شده در دو بخش تعریف شده است . در بخش یک بیمه نامه ، خسارت فیزیکی معادل 7356 میلیارد ریال به علاوه 8 میلیارد و 468 میلیون یورو و بخش دوم بیمه نامه مسئولیت در قبال اشخاص ثالث به مبلغ 10 میلیون یورو در هر حادثه و حد غرامت مبلغ 800 میلیون یورو در هر حادثه و مدت بیمه نامه نیز 126 ماه (10.5 سال) به علاوه 24 ماه دوره نگهداری تعیین شده است.
bolet

کلیات طرح بیمه موسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد به تصویب رسید

صبح روز (یکشنبه) این طرح از دستور کار مجلس خارج شده بود، اما با تذکر قاضی‌پور ناظر بر این موضوع که تصویب آن نیازمند دو سوم آراء نیست، هیات رئیسه آن را وارد دانست و در نهایت براساس رای صبح به تصویب رسید.
صفحه  از ۵۰۹
سایر خبر ها