انتقاد «سروش» از گران اداره کردن کشور
bolet

انتقاد «سروش» از گران اداره کردن کشور

این عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان این‌که در این ۴۰ سال حقیقتا دستاوردهای مهمی داشته‌ایم، تصریح کرد: ما از یک نکته غافل بوده‌ایم و آن تورم و معیشت اقشار ضعیف جامعه است.
23 درصد از آنتی بیوتیک‌های تجویزی اساسا بی‌فایده هستند
bolet

23 درصد از آنتی بیوتیک‌های تجویزی اساسا بی‌فایده هستند

شایع‌ترین بیماری‌هایی که آنتی‌بیوتیک‌های نامناسب برای آنها تجویز می‌شود عبارتند از برونشیت حاد، عفونت‌های دستگاه تنفسی و سرفه حاصل از بیماری‌های شایع ناشی از ویروس‌ها و نه باکتری‌ها.
لطفی: از اطلاعات فرهنگیان در نرم افزار
bolet

لطفی: از اطلاعات فرهنگیان در نرم افزار"سینا" سوءاستفاده می‌شود

نماینده مردم رزن در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی، بیان‌ کرد: آقای وزیر! چرا هر سال به علتی مشکلی به مشکلات کشاورزان اضافه می‌شود.
بیمه‌ها به پلاسکو چقدر خسارت دادند؟
bolet

بیمه‌ها به پلاسکو چقدر خسارت دادند؟

بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای درگیر حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو هستند، چراکه این ساختمان واحدهای زیادی داشت و هر یک به نحوی با شرکت‌های بیمه در ارتباط بودند.
ابهامات
bolet

ابهامات "راننده محوری" در صدور بیمه‌نامه شخص ثالث

رئیس کل بیمه مرکزی اخیرا در رسانه ملی صراحتا اعلام کرده که «طبق قانون برنامه ششم توسعه و با توجه به پرخطر و کم خطر بودن راننده، از سال آینده بیمه شخص ثالث به جای خودرو به راننده تعلق خواهد گرفت».
اصلاح مشروط قیمت دارو / لزوم همکاری پزشکان عمومی برای اجرای
bolet

اصلاح مشروط قیمت دارو / لزوم همکاری پزشکان عمومی برای اجرای "پزشک خانواده"

نمکی ادامه داد: اگر پزشکی خانواده و سیستم ارجاع و نظام پرداخت را مدیریت می‌کردیم، هزینه‌های طرح تحول نظام سلامت منطقی‌تر می‌شد که امروز نیز باید با همکاری و هماهنگی هم به این مهم بپردازیم.
صفحه  از ۶۲۹